Новини

05.04.2017

Презентація результатів вимірювання Індексу демократичного розвитку областей України відбулася 30 березня в прес-центрі Укрінформу. У рамах проекту «Сприяння реформам та розвиток підзвітності в регіонах України»,...

03.02.2017

Транспортна складова розвитку інфраструктури регіонів України знаходиться у найбільш незадовільному стані серед дев’яти складових. У 14 областях (Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська,...

 

Звіт про стан державного управління в країнах-учасниках Східного Партнерства (2014 рік)

01.10.2015

Вашій увазі пропонується звіт про результати порівняльного дослідження стану державного управління в країнах-учасниках Східного Партнерства. Коментарі відносно України підготовлено експертом Лабораторії досліджень ТЦК Володимиром Купрієм.

 

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

18.06.2015

Практичний посібник для державних службовців, які прагнуть покращити свої навички щодо забезпечення громадянам та громадськості до публічної інформації

 

Надання адміністративних послуг в Україні: погляд з регіонів

30.01.2015

Вашій увазі пропонується дослідження діяльності 15-ти центрів надання адміністративних послуг у містах обласного значення України, яке є результатом спільної роботи чернігівського аналітичного центру «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» та представників Асоціації регіональних аналітичних центрів (АРАЦ). У складі 15 організацій аналітичного спрямування. Географією дослідження охоплено міста Вінниця, Кривий Ріг, Донецьк, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Сімферополь. У зв’язку з військово-політичною ситуацією на території Луганської, Донецької областей та анексією Автономної Республіки Крим моніторинг  центрів надання адміністративних  послуг,  розташованих  в  адміністративних  центрах  даних регіонів, було вимушено призупинено. Тому в даному звіті результати моніторингу відповідних об’єктів дослідження подані в тому обсязі, який вдалося напрацювати до загострення ситуації.

За цим посиланням можна ознайомитися з нашим спільним продуктом

 

 

Звіт про стан державного управління в країнах-учасниках Східного Партнерства (2013 рік)

06.05.2014

Вашій увазі пропонується звіт про результати порівняльного дослідження стану державного управління в країнах-учасниках Східного Партнерства. Коментарі відносно України підготовлено експертом Лабораторії досліджень ТЦК Володимиром Купрієм.

 

Земля, село, люди. Що думає селянин Панько Цікавий про земельну реформу в Україні

15.05.2012

У виданні в популярній та доступній формі викладено роз’яснення сутності земельної реформи та тих ризиків і викликів, що несе за собою ринок земель сільськогосподарського призначення.

Брошура розрахована переважно на фермерів, власників земельних паїв та покликана сприяти позбавленню міфів серед громадськості відносно «земельної реформи».

 

Збірник аналітичних матеріалів Експертного форуму з питань земельної реформи м. Київ, 14 лютого 2012 року

12.04.2012

У збірці зібрані матеріали Експертного форуму з питань земельної реформи, а також матеріали підготовлені на основі презентацій експертів, що були залучені до виступів під час заходу.

 
Copyright © 2011
Лабораторія досліджень ТЦК