Новини

05.04.2017

Презентація результатів вимірювання Індексу демократичного розвитку областей України відбулася 30 березня в прес-центрі Укрінформу. У рамах проекту «Сприяння реформам та розвиток підзвітності в регіонах України»,...

03.02.2017

Транспортна складова розвитку інфраструктури регіонів України знаходиться у найбільш незадовільному стані серед дев’яти складових. У 14 областях (Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська,...

 

Круглий стіл «Стан та перспективи розвитку інфраструктури регіонів України»

Регіональне Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень і Асоціацією регіональних аналітичних центрів проводить круглий стіл із оцінки стану та перспектив розвитку інфраструктури регіонів України.

Мета заходу – привернути увагу та ознайомити з особливостями інфраструктурного розвитку регіонів України, її оцінкою та пошуками шляхів розвитку.

Представники Асоціації регіональних аналітичних центрів проаналізували поточний стан складових інфраструктури, виявили регіональні особливості її функціонування та можливі перспективні напрямки розвитку проектів інфраструктури в кожній області України.  Результати дослідження показали, що найсильнішими областями в інфраструктурному розвитку були: Кіровоградська, Тернопільська, Чернівецька, Житомирська та Черкаська; найгірші показники розвитку інфраструктури належали таким областям: Сумська, Хмельницька, Закарпатська, Івано-Франківська та Одеська. Найсильнішими складовими інфраструктури за досліджуваний період стали: складова житлово-комунального господарства, складова зв’язку та рекреаційна складова. Також були виділені проблемні та «слабкі місця», серед складових інфраструктури, насамперед це стосується транспортної складової, природоохоронної (екологічної) складової, освітньої та медичної складової. Також були запропоновані рекомендації для української влади та органів самоврядування щодо проектів, які слід врахувати при розробці стратегій регіонального розвитку та цільових регіональних програм.

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Стан та перспективи розвитку інфраструктури регіонів України» експертів, дослідників, громадських активістів, працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, що зацікавлені у цій темі.

Захід відбудеться 19 січня 2017 р. в м. Київ з 11.00 до 14.00 (готель «Амарант», конференц-зал «Гамма», 1 пов., вул. Костянтинівська,71-Д).

Просимо Вас до 17 січня 2017 р. написати про своє бажання участі у конференції (зазначте, будь ласка, ім’я та прізвище, посаду та місце роботи) за електронною адресою: maria.koval@fes.kiev.ua чи тел. 044-234-00-38   (контактна особа – Марія Коваль, проектний координатор Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні).

Copyright © 2017
Лабораторія досліджень ТЦК